Показват се публикациите с етикет rome. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет rome. Показване на всички публикации

неделя, 18 януари 2015 г.

Pizza, Pasta and Rome



Да посетя Италия ми беше мечта от толкова много години насам... Най- накрая направих нещо по въпроса! Със скромната ни българо-френска компанийка осъществихме едно кратко, но наистина запомнящо се пътуване до Рим. Влюбих се в този град, и съм сигурна че отново ще го посетя. Забележителности, атмосфера, пица. Не мога да ви предложа италианска паста по интернет, но мога да ви предоставя снимков материал. Въпреки че сега ме чака малко глад до края на месеца, напълно си струваше! Определено една от най- любимите ми дестинации за момента. Сигурна съм, че тези от вас, които са били в Италия, ще се съгласят.






За малкото минути, в които се намирахме в метрото, се намериха 3-4 човека, които да ни зададат въпроси за посока (предполагам?) на влака, и за.. нямам идея за какво точно. Но да, въпроси.




Освен пица и паста, не подминахме и джелато!














Damn you, bus.




Доизучаване на тънкостите на езика.








 Тъга по заминаването.



      Спокойна неделна вечер ви желая, и живот и здраве да се четем скоро пак.




Ciao, ragazzi!

~Clementine